fbpx
Mii dla Biznesu2019-07-01T12:40:05+00:00

Nowoczesna flota samochodów .

Zapewnij swoim pracownikom dostęp do naszych samochodów w całym Trójmieście i łatwo je zarezerwuj  za pomocą jednej aplikacji.

Koniec z płatnościami z góry  .

Rozumiemy potrzeby przedsiębiorców. Dzięki usłudze MiiMove dla Biznesu nie będziesz musiał co miesiąc płacić rat leasingowych czy wysyłać pracowników do serwisu. Jeżeli potrzebujesz samochód do firmy wystarczy, że go zarezerwujesz poprzez aplikację MiiMove. Samochód możesz rezerwować na godziny lub dni! Płacisz tylko za przejechane kilometry i czas w którym użytkowałeś Samochód Mii. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 58 728 70 60 lub napisz do nas na adres: bok@miimove.pl.

Brak zobowiązań lub opłat rejestracyjnych

Samochody dostępne 24/7, od godziny do kilku dni.

  1. Wynajmij samochód od jednej godziny do 3 dni na wszystkie potrzeby biznesowe. Ponad 50 samochodów dostępnych na żądanie, 24 godziny na dobę w Trójmieście.

HELP DESK 24/7 .

Jeżeli potrzebujesz pomocy, masz dodatkowe pytania, chcesz zapytać się o ofertę dla firm, skontaktuj się z nami. Nasza infolinia jest czynna 24/7.

NOWOCZESNA FLOTA

BEZ ZBĘDNYCH KOSZTÓW

MiiMOVE dla BIZNESU

„Dzięki flocie MiiMove mamy większą dostępność pojazdów dla naszych klientów serwisów”

Konrad Szymański, Serwis Haller

„Dzięki samochodom MiiMove mamy możliwość zmniejszyć koszty naszej floty samochodowej, za auta płaci się tylko wtedy gdy się z nich korzysta.”

Krzysztof z Cosmopolu, Cosmopol

MiiMOVE
Nowa JAKOŚĆ Carsharingu w Trójmieście.

POBIERZ