fbpx

MiiMove zwiększa zamówienie na flotę!

MiiMove zwiększa zamówienie na flotę!
    • Komfort i zaawansowana technologia na minuty: 400 Opli Astra z bogatym wyposażeniem, dynamicznym silnikiem oraz automatyczną skrzynią biegów na pomorskich drogach

  • Większa dostępność dla mieszkańców i turystów: nowe strefy współdzielonych aut w Trójmieście i okolicach
  • Konsekwentny rozwój: MiiMove planuje dalsze zwiększanie floty o kolejne Ople, w tym modele o napędzie elektrycznym

Gdynia/Warszawa. Mieszkańcy oraz licznie odwiedzający Trójmiasto turyści mają obecnie jeszcze większe możliwości komfortowego poruszania się po tej popularnej aglomeracji. Firma MiiMove, niezależny dostawca usług mobilności, w maju br. rozszerzyła swoją flotę o kolejne 200 samochodów oferowanych w ramach car sharingu. Łącznie użytkownicy wynajmu na minuty za pośrednictwem aplikacji MiiMove Carsharing mają teraz do dyspozycji już 400 kompaktowych, atrakcyjnie wyposażonych Opli Astra hatchback. Docelowo, trójmiejski dealer marki Opel – Serwis Haller, który jest dostawcą floty dla MiiMove, wyda łącznie 800 takich samochodów w 2019 roku.

„Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, powiększyliśmy flotę naszych pojazdów o kolejne 200 sztuk sprawdzonego modelu Opel Astra z automatyczną skrzynią biegów. Obecnie w ramach naszej usługi oferujemy już 400 aut” – powiedział Adam Kurek, prezes zarządu firmy MiiMove – „Zwiększamy także konsekwentnie nasz zasięg działania. Od czerwca dostępni jesteśmy nie tylko dla mieszkańców Trójmiasta, ale również Rumi i Gminy Kosakowo. Niebawem naszą flotę zasilą kolejne Ople, w tym modele o napędzie elektrycznym.”

„Nowoczesne rozwiązania z obszaru mobilności połączone z popularnym wśród klientów Oplem Astrą, oferującym bogate wyposażenie, komfort oraz dynamiczne silniki to gotowy przepis na sukces. Dowodem na to jest coraz większe zainteresowanie klientów wynajmem na minuty oraz dalsze działania firmy MiiMove, która planuje kolejne zamówienia i zwiększenie floty użytkowanych Astr do poziomu 800 sztuk” – powiedział Grzegorz Handzlik, dyrektor marki Opel w Polsce.

Samochody są dostępne w Trójmieście, Rumi oraz Kosakowie. Ponadto nowością jest wprowadzona przez MiiMove specjalna, wydzielona strefa dedykowana oferowanej usłudze carsharingu przy Hotelu Mercure w Gdyni. Dzięki porozumieniu MiiMove sp. z o.o. z Grupą Accor-Orbis, do której należy gdyński hotel, goście oraz inni użytkownicy mają bezpośredni, 24-godzinny dostęp do floty aut zaparkowanej na terenie obiektu.

Oferowana przez MiiMove usługa carsharingu łączy przystępne ceny za wynajem, z wysokim komfortem jazdy modelem Opel Astra – jednym z najbardziej popularnych samochodów kompaktowych na rynku.

Udostępnione, przez wywodzącą się z Gdyni firmę carsharingową samochody, to atrakcyjnie wyposażone modele w wersji Enjoy z dynamicznym silnikiem benzynowym 1.4 Turbo o mocy 150 KM i sześciostopniową, automatyczną skrzynią biegów. Wyposażone są, między innymi, w podgrzewane fotele i kierownice, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne, dwustrefową klimatyzację, światła do jazdy dziennej LED z czujnikiem zmierzchu. Ponadto, prowadzenie auta uprzyjemnia skórzana kierownica ze sterowaniem radia oraz tempomat. W aucie dostępny jest również komputer pokładowy, system Opel IntelliLink z 7-calowym dotykowym wyświetlaczem oraz zestawem głośnomówiącym. Dodatkowo w każdym pojeździe znajdują się ładowarki do różnego typu telefonów komórkowych.

Korzystanie z usługi wynajmu firmy MiiMove następuje poprzez bezpłatną aplikację instalowaną na smartphonie u użytkownika. Aplikacja działa na telefonach z systemem operacyjnym Android oraz iOS. Rozpoznaje ona lokalizację zarówno samochodów jak i najemcy i podpowiada, gdzie najbliżej zlokalizowane są samochody. Operator, chcąc ułatwić korzystanie z samochodów z automatyczną skrzynią biegów, umieścił w każdym pojeździe krótką instrukcją obsługi.

2019-09-23T09:28:13+00:00