fbpx

Małe Trójmiasto Kaszubskie w strefie działania Mii

Małe Trójmiasto Kaszubskie w strefie działania Mii

Trójmieska firma MiiMove powiększyła strefę o Redę i Wejherowo. Każdy samochód z floty MiiMove może stać się pojazdem na doby. Operator carsharingu z Trójmiasta powiększył strefę działania o Redę i Wejherowo, a to oznacza, że całe małe Trójmiasto jest już w zasięgu działania.

Oferowana przez firmę MiiMove usługa wynajmu na minuty to nie tylko przystępne ceny za wynajem, ale także wysoki komfort i przyjemność z jazdy jednym z najbardziej uznanych samochodów kompaktowych na rynku. Oferowane w ramach car sharingu modele Opel Astra hatchback są m.in. wyposażone w takie funkcje, jak dwustrefowa klimatyzacja, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne, podgrzewane fotele i kierownica, elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne oraz światła do jazdy dziennej LED z czujnikiem zmierzchu. Ponadto przyjemność z jazdy zwiększy skórzane koło kierownicy ze sterowaniem radia i tempomatem, radio R4.0 IntelliLink z dużym kolorowym 7-calowym dotykowym wyświetlaczem, zestaw głośnomówiący oraz komputer pokładowy. Dodatkowo w każdym pojeździe znajdują się kable do ładowania telefonów komórkowych z różnymi końcówkami.

Korzystanie z aut na minuty możliwe jest poprzez bezpłatną aplikację instalowaną na smartphonach wyposażonych w system operacyjny Android lub iOS.

Dzięki promocyjnym pakietom użytkownicy mają również możliwość zyskać dodatkowe rabaty na przejazdy, nawet do 17%.

2019-08-22T10:48:53+00:00