fbpx

Auta na Minuty w Redzie, Rumi i Wejherowie

Auta na Minuty w Redzie, Rumi i Wejherowie

Trójmieska firma MiiMove Carsharing powiększyła strefę o Redę i Wejherowo, a to oznacza, że całe małe Trójmiasto jest już w zasięgu działania Aut na Minuty. Każdy samochód z floty MiiMove może stać się również pojazdem na doby, już za 119 zł. Auta na minuty w Redzie i Wejherowie pojawiły się w lipcu 2019 roku.

Dostępna przez firmę MiiMove usługa wynajmu na minuty to nie tylko przystępne ceny za wynajem, ale także wysoki komfort i przyjemność z jazdy.  Oferowane w ramach car sharingu modele Opel Astra hatchback to jeden z najbardziej uznanych samochodów kompaktowych na rynku. Są wyposażone m.in. w takie funkcje, jak dwustrefowa klimatyzacja, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne, podgrzewane fotele i kierownica, elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne oraz światła do jazdy dziennej LED z czujnikiem zmierzchu. Ponadto przyjemność z jazdy zwiększy skórzane koło kierownicy ze sterowaniem radia i tempomatem. Auta posiadają również radia R4.0 IntelliLink z dużym kolorowym 7-calowym dotykowym wyświetlaczem, zestawem głośnomówiącym oraz komputerem pokładowym. Dodatkowo w każdym pojeździe znajdują się kable do ładowania telefonów komórkowych z różnymi końcówkami.

Auta na Minuty w Redzie, Rumi i Wejherowie pojawiły się na prośbę mieszkańców małego Trójmiasta. Korzystanie z aut na minuty możliwe jest poprzez bezpłatną aplikację instalowaną na smartphonach wyposażonych w system operacyjny Android lub iOS.

Dzięki promocyjnym pakietom użytkownicy mają również możliwość zyskać dodatkowe rabaty na przejazdy, nawet do 15%.

Poznaj Cennik Auta na Minuty – MiiMove Carsharing

Masz pytania? Zapraszamy do Kontaktu 

2020-02-07T22:05:02+00:00