fbpx

Firma MiiMove nie zwalnia tempa w rozwoju swojej usługi. Operator samochodów na minuty z Trójmiasta wprowadził kolejną nowość – wynajem samochodów na doby.

Od dziś każdy użytkownik za pomocą telefonu może wynająć samodzielnie samochód na doby. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w aplikacji przed rezerwacją. Koszt wynajmu Opla Astry Hatchback na pełne 24 godziny to tylko 119 zł + koszt rzeczywistego zużytego paliwa, który przy ekonomicznej jeździe wynosi 0,36 zł/km. To najlepsza oferta na rynku w tej klasie pojazdów.

MiiMove – Samochody na Minuty i Doby w Trójmieście

Do tej pory kierowcy trójmiejskiej firmy carsharingowej mogli wynajmować samochody na minuty z opcją postoju. Każdy użytkownik płacił więc 80 groszy i dodatkowo 50 groszy za każdą rozpoczętą minutę jazdy, kierowca miał również możliwość unieruchomienia samochodu, ale nie zrezygnowanie z jego najmu. Wówczas cena wynosiła 15 gr za minutę postoju (np. na czas zakupów) w godzinach 07:00 – 22:00, natomiast od 22:00 – 07:00 to  tylko 0,01 zł/min.

Po wprowadzeniu możliwości najmu samochodu  na doby, to użytkownik wybiera w jakiej formie chce wynająć auto z floty MiiMove. Przed rezerwacją auta w aplikacji należy wybrać odpowiednią opcję – „na minuty” lub „na doby”. Jeżeli wybierzemy drugą możliwość i nie zakończymy najmu po 24 h, system automatycznie przedłuży nasz najem na kolejną dobę, dzięki temu kierowca nie musi z góry informować firmy na ile dni potrzebuje samochód, system zrobi to za niego.

To kierowca wybiera formę wynajmu Mii – Samochód na doby lub na minuty

Jak już wcześniej informowaliśmy skupiamy się na ciągłym rozwijaniu naszej usługi, chcemy aby użytkownik korzystający z usługi MiiMove miał możliwość wyboru – w jakiej formie chce wynająć samochód, na minuty czy na doby. Większość kierowców korzysta z samochodów w formie klasycznego carsharingu – są to krótkie przejazdy do pracy, na uczelnię, na spotkania towarzyskie. Jest jednak dużo mieszkańców i turystów, którzy pytają czy mogą wynająć pojazd na doby, ta usługa została stworzona z myślą o nich. Nie pobieramy kaucji za samochody, to użytkownik decyduje, kiedy chce oddać pojazd, system sam wylicza zużycie paliwa a użytkownik po zakończeniu najmu nie musi go tankować. Warto dodać, że każdy samochód z naszej floty można wynająć na doby, w korzystnej cenie, a wszystko załatwiamy automatycznie za pomocą aplikacjimówi prezes firmy MiiMove Adam Kurek.

Samochód na doby bez kaucji i z kosztem 0,36 zł za km

Trójmiejski operator wprowadza tym samym swobodne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje samochodu do różnych celów. Nie trzeba się również wiązać dłuższą umową aby zyskać lepsze stawki, bo te są dla każdego identyczne. To co powinno zainteresować również użytkowników to opłata za zużyte paliwo. Wynajmując samochód na doby i jeżdżąc ekonomicznie zapłacimy mniej, bo tylko 0,36 zł/km ( przy średnim spalaniu 7l/100 km). System zbada dokładną ilość spalonego paliwa z dokładnością do 1%, po zakończeniu najmu nie trzeba również tankować pojazdu, firma tego nie wymaga. Co jeżeli zabraknie benzyny podczas dłuższych wypraw? W każdym samochodzie MiiMove znajduje się karta paliwowa przypisana do samochodu, z której można skorzystać, użytkownik zapłaci tylko i wyłącznie za zużyte paliwo podczas wynajmu.

 

To co nas odróżnia od konkurencji to zaawansowana technologia, pozwalająca w czasie rzeczywistym określić ilość zużytego paliwa przez kierowcę. Zastępujemy stałą stawkę za dany kilometrem, stawką za zużyte paliwo. To ile zapłaci kierowca, zależy w dużej mierze od niego samego i jego stylu jazdy. Chcemy również w ten sposób promować bezpieczną i ekonomiczną jazdę samochodem, bo ta po prostu się opłaca – mówi prezes firmy MiiMove Adam Kurek.

Korzystanie z aut na doby i minuty możliwe jest poprzez bezpłatną aplikację instalowaną na smartphonach wyposażonych w system operacyjny Android lub iOS.

Auta na minuty i doby dostępne w 1 aplikacji

Dzięki promocyjnym pakietom użytkownicy mają również możliwość zyskać dodatkowe rabaty na przejazdy,  10% w stałej ofercie oraz okazjonalnie, nawet do 17%.

2020-02-17T21:48:02+00:00