Poznaj lepiej oznaczenia w naszej aplikacji.

Chcemy aby usługa Miimove Carsharing była dopasowana do różnych sytuacji, w których jest potrzebny samochód. Dlatego do waszej dyspozycji nasze auta możesz znaleźć nie tylko na mieście, możesz również zakończyć lub rozpocząć najem na lotnisku, zostawic samochód tam, gdzie nie ma za dużo parkingów lub wynając samochód bez oklejenia – to idelane rozwiązanie na dłuższe wynajmy weekendowe lub tygodniowe.

Ikonka wskazująca Opla Astrę z oklejeniem

Opel Astra hatchback, automat, 150 KM. Automatyczne światła z czujniekiem zmierzchu, czujnik deszczu, dwustrefowa klimatyzacja, podgrzewane fotele i kierownica. 

Opel Astra bez naklejek na samochodzie

Rozumiemy, że wynajmując samochód na dłużej nie chcesz mieć na nim widocznych naklejek. Dlatego u nas możesz wybrać! Zarezerwuj Mii bez oklejenia i ruszaj w drogę.

Dedykowany parking ( 3 miejsca) Hotel Marcure Gdynia

Dedykowane miejsca parkingowe dla Mii. Przy wjeździe należy pobrac bilet i zostawić go w pojeździe. Przy wyjeździe prosimy zadzwonić przyciskiem przy szlabanie, aby obsługa recepcji wypuściła pojazd z parkingu.

Parking dla Miimove w Porcie Lotniczym w Gdańsku.

5 dedykowanych miejsc dla samochodów Miimove na parkingu  P2/Rent a car. Zakończenie lub rozpoczęcie jazdy w tej strefie wynosi 9,99 zł. Kończąc jazdę na lotnisku, pobrany przy wjeździe bilet pozostaw w samochodzie dla kolejnego użytkownika. Jeżeli rozpoczynasz jazdę, zeskanuj bilet w kasie.