Kochani,
Dziękujemy Wam za opinie i sugestie. Dziękujemy za szczerość, cierpliwość i głosy poparcia, jak również dziękujemy za krytykę i wytknięte błędy.

Od dwóch lat świadczymy nieprzerwanie swoją usługę Wszystkim Wam, a teraz postanowiliśmy stanąć na własnych nogach i zdecydowaliśmy się na zmianę aplikacji. Czy był to ruch dobry? Sądzimy, że tak. Czy czegoś żałujemy? Nie. Czy wierzymy w ten projekt? Zdecydowanie tak, ale tylko wtedy, gdy wspólnie stworzymy aplikację, która sprosta wysokim wymaganiom jej użytkowników.

Błędy, z którymi teraz się borykamy nie wystąpiły podczas testów wewnętrznych. Czy testy były przeprowadzone dobrze? Sytuacja pokazuje, że można było zrobić to lepiej.

Tworzymy, testujemy i rozwijamy się. Idziemy przed siebie słuchając Waszych głosów. Jeżeli dacie nam jeszcze trochę czasu, nie pożałujecie.

Pamiętajcie, MiiMove powstał w Trójmieście i z niej się wywodzi, dziękujemy za Wasze wsparcie.

Wszystkie Wasze opinie są dla nas bardzo ważne, dlatego nasza infolinia jest czynna 24/7: +48539911153, dodatkowo macie możliwość zgłaszania błędów przez aplikację – menu -> zgłoś problem lub opinie@miimove.pl i tutaj – na FB.

Zespół Miimove.